Apartmány Orlová

✅  Relaxuj  ✅   Pracuj  ✅  Užívej  ✅  Bav se  ✅  Sportuj   ✅

 

Apartmány Orlová - ubytování v soukromí

 

Apartmány Orlová jsou ubytování typu  -  ubytování v soukromí - v centru Orlové a zárověň se zachováním příjemného pocitu soukromí v podobě vlastních vchodů do jednotlivých apartmánů, vlastního venkovního posezení s terasou, a také možnosti relaxu na přilehlé zelené oplocené zahradě .

Nabízíme Vám ubytování :

- v samostaném apartmánu , který se nachází v samostatné budově, původně sloužící jako hospodářskí budova. Moderně upravený prostor s vlastní brankou, zastřešenou terasou, parkováním pro auto. V apartmánu je velká manželská postel a možnost přistýlky z rozkládací pohovky pro dvě osoby. Apartám je mezonetový, kdy v prvním podlaží se nachází vybavená kuchyňská linka s jídelním koutem, koupelnou s wc. Ve vyvýšením podlaží je situována ložnice s manželskou postelí, pohovkou a televizí. Koupelna je vybavená také pračkou. Apartmán je klimatizován a také je vybaven rekuperací s filtrací vzduchu.. Klimatizace je vybavena prachovými filtry a ionizátorem pro likvidaci virů z prostoru. U vstupu se nachází terasa s posezením.

- ve 2 pokojích se samostatným vstupem v přízem. Pokoje jsou vybaveny velkou manželskou postelí, televizí, varnou konvicí, lednicí, vlastní koupelnou a WC. U vstupu se nachází vlastní posezení s popelníkem

Naši hosté mají možnost parkování u apartmánů, nebo na přilehlém veřejném parkovišti. Dále můžete využít celou zahradu s pískovištěm, dětským koutkem, ohništěm. Po domluvě lze zajistit dřevo,  zapůjčení grilu, zapůjčení kol a koloběžek, lodi nebo plachetnice.Je možno domluvit spoustu aktivit od jízdy na koni, po sjezd řeky Odry a jejich menadrů na kánoi, celodenní koupání s lodí nebo plachetnicí na Těrlické, či Žermanické přehradě a mnoho dalšího. Také si můžete pronajmout posezení ve sklepních prostorech s kuchyňkou a barem. Více o možnostech najdete na www.orlovacity,cz . Zde najdete také informace také o doporučených restauracích, nákupních možnostech, výletech a službách.

Máme rádi technologie a proto rezervaci provádíte v rezervačním systému v neomezené době  zde a nebo telefonicky od 8:00 - 20:00..Přijímáme online platby při vytvoření rezervace, nebo před začátkem ubytování. V ubytování se nenachází stála recepce. Po vyplnění check-in a všech potřebných údajů v naší aplikaci Vám bude otevřen PIN pro otevření schránek u jednotlivých pokojů. Všechny informace Vám přijdou po rezervaci emailem. Při příjezdu se u vstupu nachází mapa jednotlivých pokojů a jejich rozmístění.

 

 Rezervace online